Effect proti osám a sršňom 400 ml

Aerosól pre okamžité hubenie ôs a sršne. Proti akým škodcom je určený? - Proti osám a sršňom Prečo ho použiť? - Ničenie vos a sršne s okamžitým a predĺženým účinkom -...
Doprava 3 €,Na sklade

Objem
400 ml
430 g

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

už sme to mali odskúšané predtým, účinkuje ako má.

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

Ako hovorí aj názov produktu, sorej je efektívny. Sme spokojní, kupujeme ho opakovane.

• Ucinnost
    • Balenie

Super vec. Netreba fukat z blizka. Ucinkuje hned a vytvori film kqm nastriekate. Mali sme v okne pri detskej izbe uz zacate hniezdo, nafukli sme priamo na hniezdo a osy padali ako listy zo stromov. Hniezdo som nechqlq na mieste aby neprisli nove osy, nastastie malicky tak neprekaza nam ale uz 3tyzdne ziadne osi sa nevratili. Dufam to tak aj ostane. Nebolo treba vela pouzit tak nam aj ostali keby bolo treba

Značka
Druh
spreje
Objem
400 ml
430 g

Aerosól pre okamžité hubenie ôs a sršne.

Proti akým škodcom je určený? - Proti osám a sršňom

Prečo ho použiť?

• Ničenie vos a sršne s okamžitým a predĺženým účinkom
  • Kontaktný insekticíd
  • Bezpečná aplikácia postrekom zo vzdialenosti 4-6 m
  • Na ošetrenom povrchu účinkuje aj niekoľko dní (preventívne ošetrenie)
  • Aplikácie v exteriéri

Ako ho použiť?

• Aplikujte exteriéru (záhrada, pergola, a i.)
  • Postrek priamo na hmyz
  • Preventívne ošetrenie miest výskytu škodcov (okolo okien, do štrbín, a i.)

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

už sme to mali odskúšané predtým, účinkuje ako má.

• Ucinnost
    • Balenie

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

• dostatočný dosah - použitie z bezpečnej vzdialenosti
  • , zakúpené v lacnepostreky.sk

po nástreku na osie hniezdo v hospodárskej budove na povale bolo všetko behom pár sekund hotové. Osy uhynuli a následne som ešte aj zlikvidoval samotné vytvorené osie hniezdo, ktoré som strhol. Je to už cca týždeň a je tam čisto, žiadne osy. Odporúčam tento postrek. A to som striekal zo vzdialenosti cca 3,5 m na samotné hniezdo.

Okamzity ucinok

• , zakúpené v lacnepostreky.sk

Učinkuje presne podla mojich predstáv

• účinný