Najnovšie recenzie zo sekcie Repelenty

• Aplikacia
  • Balenie

Repelent bol odskúšaný v rôznych podmienkach, v lese pri zbere húb, pri prechádzke popri rieke so psom aj na stanovačke pri vodnej nádrži. Hodnotím ho vysoko pozitivne, kliešte aj komáre sa nám zďaleka vyhli. Tento výrobok urcite odporučím aj ďalej. Niet pochýb o jeho kvalite.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Vona
  • DLha pôsobnosť
  • Ochrana
  • Všéfko sa mi pacilo

Prípravok repelent parazit maximum originál sa mi páčil,nakoľko chodím veľa do prírody a chcem byt chránená pred komármi a kliešťami,prípravok ma príjemnú vôňu,dlho posobi,používam ho aj ráno keď idem do prace nakoľko máme veľa komárov pred domom a na autobusovej zastávke

Cobra super insekticíd na lezúci hmyz 400 ml

• Aplikacia
  • Vona
  • Odolnost
  • Dlha vydrz ochrany
  • Mohlo by byt aj vacsie balenie

Repelent splna vsetko co slubuje.
Lahku aplikaciu, odolnost, dlhu vydrz a vysoky stupen ochrany pred hmyzom. Prijemna vona je velkym bonusom.
Balenie sa lahko zmesti do kazdej kabelky ci ruksaku. Urcite si najde svoje stale miesto v nasej domacnosti.

Overený zákazník Testuj.to Monika

• rýchle uschnutie
  • žiadna podráždená pokožka
  • účinnosť
  • nenásilná vôňa

Repelent poskytol dlhodobú ochranu pred komármi a ich štípancami, čiže spĺňa svoj účel. Konečne žiadne štípance. Oceňujem, že vie rýchlo zaschnúť a nepodráždi pokožku, čo je pri mojej citlivej pokožke nesmierna výhoda. Po zaschnutí sa nelepí, čo je ďalšie jeho plus. Vôňa ma prekvapila, je nevtieravá a paradoxne príjemná - bola som zvyknutá na iné "vône". Aplikácia jednoduchá, stačí jemné stlačenie, žiadne námaha. Určite odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Mirka

• Dlhá účinnosť
  • Prijateľné balenie
  • Jemná vôňa
  • Rýchla aplikacia

Dlhá účinnosť proti komárom, aj tropickým, až na 9 hodín. Príjemne cizrusova vôňa. Veľké balenie. Aplikacia je jednoduchá a stačí pád krat streknut. Nedrazdil ani detskú pokožku. Bol vyskúšaný pri husto zalesnených jazerách, komáre nám dali pokoj. Repelent je extra silný a určite odporúčam ďalej

Overený zákazník Testuj.to Mirka

• Proti komárom aj kliešťom
  • Dostačujúce balenie
  • Pre celú rodinu

Super repelent proti komárom aj kliestom. Dostatočne dlhá ochrana. Príjemná vôňa. Po aplikácii nepribudli žiadne štípance. Nedrazdil pokožku ani u deti. Dokonca som vyskúšala aj na našom psíkovi a po prechádzke si neodniesol žiadnych kliešťov. Určite odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Príjemná vôňa
  • Použitie

Skúšaný produkt Paranit repelent Strong Dry Protect sme vyskúšali celá rodina vrátane domácich miláčikov. Často chodíme po horách a teraz v lete strávime aj veľa času pri vode. Paranit nám poskytol 100% ochranu proti komárom aj kliešťom na dlhé hodiny. Naše psi boli chránené len týmto repelentom a nedoniesli domov jediného kliešťa. Produkt má príjemnú, nedráždivú vôňu. Po nastriekaní rýchlo zasychá, nezanecháva žiadne škvrny, ani lepkavé či mastné fľaky ako niektoré iné repelenty. Výhodou je aj jednoduché použitie, je jedno v akej polohe sprej držíte. Možno ho použiť v exteriéri aj interiéri. Top produkt, určite odporúčam. Pre nás sa stal voľbou číslo 1.

Overený zákazník Testuj.to Zdenka

• Nedráždi pokožku
  • Praktické balenie
  • Výdrž ochrany
  • Vôňa

Od produktu som nemala veľké očakávania ale celkom ma prekvapil.Vôňa by mohla byť lepšia ale je znesiteľná, výdrž ochrany pred hmyzom je pre mňa postačujúca. Oceňujem praktické balenie a hlavne to že nemám z neho podráždenú pokožku.Určite doporučujem vyskúšať.

Floraservis Cyper Extra Kontakt na komáre 100 ml

Floraservis Cyper Extra Kontakt na komáre 100 ml

Overený zákazník lacnepostreky.sk Viki

Zakúpený v lacnepostreky.sk

• Účinný prostriedok

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

• Účinnosť

Výborný repelent, ochránil nás pred hmyzom, či už na horách alebo na ihrisku. Moje deti sú magnety na kliešťov, no odkedy používame tento repelent sa žiadny kliešť na ne nepricucol. Má veľmi príjemnú vôňu, ktorá nie je taká agresívna ako majú iné repelenty. Odporúčame :)

Overený zákazník Testuj.to Sabína

• účinok
  • aplikácia
  • vôňa
  • nevhodne pre deti

Produkt je vhodný iba pre dospelých. Škoda,že nie aj pre deti. Účinný pomerne dlho časovo a cenovo dostupný. Ľahká aplikácia, nelepivá konzistencia a dá sa striekať aj keď je obal hore dnom. Dosť silná vôňa, na ktorú sa ale dá zvyknúť pomerne rýchlo.

Overený zákazník Testuj.to Diana

• úcinnosť
  • vôňa
  • rýchle schnutie
  • pri väčšom množstve je trošku mastný

Bola som príjemne prekvapená vôňou repelentu, bola som zvyknutá na výrazný nepríjemný zápach, avšak tento repelent vonia jemne a príjemne. Je naozaj rýchloschnúci, avšak je potrebné si dať pri aplikácii pozor- keď som to prehnala s množstvom, tak zanechal trošku mastný film. Pri normálnom množstve sa pekne vstrebal do pokožky. Som náchylná na štípance od komárov, najmä teraz v lete, keď sú premnožené okolo vodných plôch. Je vidno rozdiel, kedy som mala repelent na sebe a kedy nie. Bežne si odnesiem aj 5 štípancov za večer, ale s repelentom ma nič nepoštípalo a to som sa bola prejsť v prírode popri potoku, večer sme sedeli pri bazéne pri umelom osvetlení a hmyzu tam bolo požehnane. Som spokojná s účinnosťou.

Zakúpený v Testuj.to

• použitelné pre celú rodinu
  • dĺžka ochrany
  • aplikácia sprejom
  • rýchlo schne a nie je mastný
  • jemná vôňa

Prípravok sme otestovali na dovolenke pri jazere počas stanovania. Účel splnil, boli sme bez kliešťov, iba dcéra mala zopár štípancov od komára. Bez repelentu by sme na tom boli určite oveľa horšie, takže odporúčam. Super je, že je použiteľný pre celú rodinu. Má príjemnú jemnú vôňu, rýchlo vyschne, nelepí sa, nie je mastný. Je to sprej tak aj aplikácia je jednoduchá a rýchla.

Overený zákazník Testuj.to Anna

• Účinnosť
  • Že nieje aj pre menšie deti (1+)

Paranit repelent strong dry bol aj bude u nás využívaný naozaj často,keďže veľa času trávime na chalupe a v prírode a tento repelent ma milo prekvapil. Má naozaj príjemnú vôňu,nedráždi pokožku a je vysoko účinný. Po tomto víkende ani jeden štípance od komára ? Jedine čo musím vytknúť je,že nieje aj pre menšie deti a trebalo dokúpiť mladšej extra repelent ale to nieje až taký problém,že bys im Paranit strong dry neodporučili ďalej záznamym a priateľom

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Balenie, jednoduchá aplikácia, nevtieravá vôňa, 100% účinok

Repelent Paranit sa od iných repelentov líši určite svojím účinkom, ktorý je 100% účinný a spoľahlivý v boji s komármi, dotieravymi muchami, kliešťami a iným hmyzom. Stačí pár streknutí a môžete sedieť do noci bez toho, aby sa komár k vám co i len priblížil. Po návšteve lesa som nedoniesla domov ani jedného kliešťa. Ma príjemnú, ale veľmi jemnú vôňu, jednoduchá aplikácia, odporúčam každému na 100%.

• Balenie
  • Vôňa produktu
  • Nedráždi pokožku

Repelent sme vyskúšali celá rodina ja, priateľ, jeho mamina a jeho brat, všetci štyria sme zhodnotili, že konečne sme našli repelent ktorý NESMRDÍ ale naopak má veľmi ľahkú vôňu. Pre mňa veľké prekvapenie, že repelent nepodraždil ani trochu moju pokožku nakoľko ju mám veľmi citlivú. Repelent je nemastný a rýchlo schnúci čo je za.nás tiež veľké plus!

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• účinnosť repelentu
  • ľahká aplikácia
  • príjemná vôňa

Odporúčam Paranit Maximum Originál všetkým pred pobytom v prírode s veľkým výskytom hmyzu. Repelent je vysoko účinný, ľahko sa aplikuje s dlhodobým účinkom, má príjemnú vôňu. V našej rodine našiel miesto pri pobyte v prírode najmä vo večerných hodinách.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Levanduľová vôňa
  • Nelepivý
  • Účinný voči komárom
  • Môže dráždiť na kýchnutie počas aplikácie
  • Neavizovaná účinnosť voči ovadom
  • Nevhodný na niektoré materiály odevu

Voči komárom je naozaj účinný, má príjemnú levandulovu vôňu ale jeho nevýhodou môže byť dráždenie sliznice a nutkanie si kýchnut počas aplikácie spreja , po aplikácii už na kýchanie nedráždi . Nelepí ,čo je veľké plus .

Môže zanechať stopy na niektorých odevoch , preto ho odporúčam aplikovať iba na kožu.
Celkovo ho hodnotím dobre a odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Dalibor

• jednoduchá aplikácia
  • príjemne vonia
  • dlhotrvajúca účinnosš
  • po nastriekaní mastný, ale vstrebe sa

Skúšaný produkt Repelent je veľmi účinný proti kliešťom a inému bodavému hmyzu a poskytuje takmer až 9 hodinovú ochranu. Produkt príjemne vonia a ešte aj obsahuje prírodné výťažky. Ľahko sa aplikuje aj smerom nadol aj nadol, keď je fľaštička obrátená. Určite produkt odporúčam.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25