Najnovšie recenzie zo sekcie Repelenty

Overený zákazník Testuj.to Zuzana

• Balenie, jednoduchá aplikácia, nevtieravá vôňa, 100% účinok

Repelent Paranit sa od iných repelentov líši určite svojím účinkom, ktorý je 100% účinný a spoľahlivý v boji s komármi, dotieravymi muchami, kliešťami a iným hmyzom. Stačí pár streknutí a môžete sedieť do noci bez toho, aby sa komár k vám co i len priblížil. Po návšteve lesa som nedoniesla domov ani jedného kliešťa. Ma príjemnú, ale veľmi jemnú vôňu, jednoduchá aplikácia, odporúčam každému na 100%.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Balenie
  • Vôňa produktu
  • Nedráždi pokožku

Repelent sme vyskúšali celá rodina ja, priateľ, jeho mamina a jeho brat, všetci štyria sme zhodnotili, že konečne sme našli repelent ktorý NESMRDÍ ale naopak má veľmi ľahkú vôňu. Pre mňa veľké prekvapenie, že repelent nepodraždil ani trochu moju pokožku nakoľko ju mám veľmi citlivú. Repelent je nemastný a rýchlo schnúci čo je za.nás tiež veľké plus!

Overený zákazník Testuj.to Marcela

• účinnosť repelentu
  • ľahká aplikácia
  • príjemná vôňa

Odporúčam Paranit Maximum Originál všetkým pred pobytom v prírode s veľkým výskytom hmyzu. Repelent je vysoko účinný, ľahko sa aplikuje s dlhodobým účinkom, má príjemnú vôňu. V našej rodine našiel miesto pri pobyte v prírode najmä vo večerných hodinách.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• Levanduľová vôňa
  • Nelepivý
  • Účinný voči komárom
  • Môže dráždiť na kýchnutie počas aplikácie
  • Neavizovaná účinnosť voči ovadom
  • Nevhodný na niektoré materiály odevu

Voči komárom je naozaj účinný, má príjemnú levandulovu vôňu ale jeho nevýhodou môže byť dráždenie sliznice a nutkanie si kýchnut počas aplikácie spreja , po aplikácii už na kýchanie nedráždi . Nelepí ,čo je veľké plus .

Môže zanechať stopy na niektorých odevoch , preto ho odporúčam aplikovať iba na kožu.
Celkovo ho hodnotím dobre a odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Dalibor

• jednoduchá aplikácia
  • príjemne vonia
  • dlhotrvajúca účinnosš
  • po nastriekaní mastný, ale vstrebe sa

Skúšaný produkt Repelent je veľmi účinný proti kliešťom a inému bodavému hmyzu a poskytuje takmer až 9 hodinovú ochranu. Produkt príjemne vonia a ešte aj obsahuje prírodné výťažky. Ľahko sa aplikuje aj smerom nadol aj nadol, keď je fľaštička obrátená. Určite produkt odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Nikola

• účinnosť
  • vôňa
  • praktickosť

Repelent hodnotím veľmi dobre. Bola som veľmi spokojná s účinnosťou, vôňou, praktickým balením a jednoduchosťou jeho používania. Veľmi oceňujem to, že nedráždi pokožku, keďže som už mala problémy s podráždením pokožky pri repelentoch iných značiek. Rozhodne tento produkt odporúčam vyskúšať.

Overený zákazník Testuj.to Karol

Zakúpený v Testuj.to

• balenie akurát do vrecka
  • prijemná vôňa
  • nedráždi pokožku
  • po kontakte s potom neštípe
  • ideálny do lesa a výlety
  • použil som aj na psovi,neotravovali ho komáre, a nechytil ani kliešťa
  • Na ovady(bongáre)neúčinné

S produktom som spokojný. Som poľovník, repelent som poriadne prevetral v extrémnych podmienkach, ráno, cez deň a aj večer. Po aplikácii repelentu na oblečenie a po nanesení na ruky a potom na tvár som mal svätý pokoj od komárov a doma som si nenašiel ani jedného kliešťa, bežne po návrate z poľovačky som mal aj troch,a teraz nič.Vyskúšal som repelent aj na svojom psovi,nevadila mu vôňa, tiež mal pokoj od komárov a nechytil ani jedného kliešťa,repelent fungoval lepšie ako obojok,alebo pipeta.Tento produkt funguje na 1000%,a som rád, že ho testujem,vďaka

Overený zákazník Testuj.to Dária

Zakúpený v Testuj.to

• Rozstrek, nestrieľa všade naokolo ako pri iných značkách

Určite zakúpim znova, s produktom som bola veľmi spokojná. Hneď sme repelent testovali na najbližšej opekačke v lese, domov sme konečne prišli bez neželaných cudzopasnikov - kliešťov, a aj komáre si dali konečne od nás odchod. Kvitujem aj aplikáciu na tvár, čo som sa ale bála dávať niečo ako je repelent na tvár, tak som aplikovala len na krk.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• Príjemná vôňa
  • Dlhy ucinok
  • Pocit bezpečia
  • Nemam co napísať,pretože sa mi páči naozaj veľmi

Som veľmi milo prekvapená, po dlhej dobe som našla konečne prípravok, ktorý ma ochráni dlhobo a nemusím sa báť ze budem mat niaku alergickú reakciu . Uz po dvoch dňoch som videla výsledok,štípance zmizli a koža ma vôbec nesvrbela.za mňa je top a budem určite aj naďalej používať som s ním veľmi veľmi spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Citrónová vôňa
  • Rýchle vstrebávanie
  • Ľahké zloženie
  • Vysoká účinnosť
  • Olejové zloženie mastný

Ľahká malá krabička ideálna na cesty zmestí sa do menšieho ruksaku. Praktická aplikácia cez sprej. Nádherná citrónová vôňa rozvoniava celý deň na tele. Vysoká účinnosť ráno sa aplikuje a vydrží do večera. Rýchlo sa vstrebáva aj keď má olejové zloženie

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• šikovné balenie
  • jemná citrusová vôňa
  • dobra znašanlivosť aj na citlivej pokožke
  • jedna škoda je že sú vhodné iba pre dospelých podľa mňa sa oplatí kúpiť repelent ktorý je vhodný aj pre deti

S repelentom Paranit Maximum som celkom spokojná, zatiaľ som ho použila 2x no komáre ku mne neprišli. Jemná citrusová vôňa, šikovné balenie a takisto aj pumpička to sú len zopár výhod tohto repelentu. Čo ma prekvapilo bolo to, že vytvára akokeby olejový film na pokožke, ale nemusíte sa báť o oblečenie nezamasti ho. Určite odporúčam kúpiť aj idete niekde k vode, či do lesa.

Overený zákazník Testuj.to Daniela

• Účinok
  • Nelepí
  • Nie je mastný
  • Prijemna jemná vôňa
  • Nemá

Vyskusali sme tento repelent hneď na opekacke v lese, ucinost je naozaj výborná pretože sme boli bez akéhokoľvek stipanca alebo kliešťa. Ma jemnú vôňu, nedrždi, na koľko dcerka ma lahsi atopický exem je to vyhoda lebo je šetrný a znesie ho aj ona. Za mňa výborný produkt, nie je mastný ani nelepí.

Overený zákazník Testuj.to Veronika

• Účinnosť
  • Ľahké používanie
  • Veľkosť balenia
  • Vôňa
  • Chvíľu po aplikácii jemne lepí, ale pomerne rýchlo sa vstrebe

Repelent Paranot Maximum Original je výbornou voľbou k stojatým vodám aj do horského prostredia. V oblastiach s množstvom hmyzu fungoval výborne - mušky aj komáre sa nám oblúkom vyhýbali. Jeho vôňa je príjemne bylinková, nie chemicky agresívna. Veľkosť balenia je úplne vyhovujúca - nezaberie veľmi miesta, tým pádom je ideálnym spoločníkom napríklad na túry. Ako človek s citlivou pokožkou oceňujem, že ju vôbec nedráždi. Jediná malá nevýhoda je chvíľkový pocit lepenia bezprostredne po aplikácii. Doporučujem chvíľku počkať. Schne behom pár minút.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Dlho vydrží
  • Nevyteká
  • Ľahko sa aplikuje
  • Pekne vonia
  • Zmestí sa všade

Nemám rada hmyz už odmalička. Vždy som so sebou mala repelent, ale mnohé z nich vôbec nefungovali. Zopár mi aj zničilo tašky pretože potiekli a rozozrali ich. Boli hrozne lepkavé a niektoré ani nevonali pekne. Neustále som sa sprejovala, ale aj tak som na druhý deň našla štípance po nohách či rukách. Tento repelent však vydržal celý deň. Vonia pekne a je prakticky. Zmestí sa naozaj všade a vôbec nevyteká. Nelepí sa a ani neviete že ho máte na sebe. Som s ním nadmieru spokojná. Odporúčam všetkým ľuďom, ktorí nemajú radi hmyz aby si tento repelent zadovážili. Funguje na 100%.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• príjemná vôňa
  • dobrá manipulácia
  • prehľadný návod na použitie
  • ľahký obal
  • nezanecháva fľaky, škvrny
  • horľavý
  • možnosť zasiahnutia očí pri neopatrnej manipulácii

Repelent Paranit Maximum Original je vhodným prostriedkom na ochranu pred komárni či iným hmyzom, účinkuje aj pri pomerne vysokej teplote, má vôňu, ktorá je príjemná. Obal je plastový, ľahký, balenie je skladné, nezaberá veľa miesta. Po nanesení na pokožku neštípe, nelepí sa na pokožku, ani ju inak nepoškodzuje, dá sa ľahko zmyť. Keďže je výrobok horľavý je potrebné dôkladne si prečítať návod.

Overený zákazník Testuj.to Barbora

Pridané: 13. júla 2023

• vôňa
  • nanášanie
  • účinnosť

Tento repelent je po odskúšaní večer pri vode a pod stromami naozaj účinný.
Veľmi ľahko sa nanáša. Zvládol to aj môj 3 a pol ročný syn, ktorý sa ani nesťažoval, že by tento repelent smrdel. Čo sa pri iných značkách, ktoré sme doteraz mali nestalo. Vždy to bol boj dostať na neho repelent. Tento si dobrovoľne nastriekal na seba aj sám. Určite budem tento repelent odporúčať.

Overený zákazník Testuj.to Zdenka

Pridané: 12. júla 2023

• Balenie
  • Jemná vôňa
  • Jednoduchá aplikácia
  • Účinok

Produkt funguje! Spratné balenie, jednoduchá aplikácia a aj príjemná vôňa sú bonusom. Hlavné je však to, že účinok je 100% Hmyz sa mi oblúkom vyhýbal. Žiadne štípance od komárov, žiadne kliešte. Účinok je naozaj dlhý, ja som reaplikovala po troch hodinách. Vďaka tomuto produktu mám istotu a nemám konečne strach z kliešťov! Top!

Foxter XT2111 Repelentný náramok proti komárom a ďalšiemu hmyzu 5 ks

Foxter XT2111 Repelentný náramok proti komárom a ďalšiemu hmyzu 5 ks

Overený zákazník Priceorcan Xxx

Pridané: 10. júla 2023

(naposledy upravené 10. júla 2023)

Zakúpený v Priceorcan

Super produkt

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 10. júla 2023

• Prijemna vona
  • Ziadne som nespozorovala

Paranit repelent Strong Dry Protect je za mna velmi ucinny repelent. Ma prijemnu vonu, nedrazdi pokozku a je urceny pre celu rodinu. Po prvom pouziti som spozorovala ze pocet stipancou sa obmedzil. Tym ze pravidelne chodime do lesa je pre nas tento repelent jednozdnacna volba.

Szuku repelent spray 50 ml

Szuku repelent spray 50 ml

Overený zákazník Rybarske.sk Overený zákazník

Pridané: 9. júla 2023

Zakúpený v Rybarske.sk

• Pôsobí lepšie ako iné produkty

Zobrazujem 101 - 120 zo 500 recenzií 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25